Jasełka w Wierzbicy - kolędowali najmłodsi, ale też seniorzy [GALERIA ZDJĘĆ]
18 grudnia w Wierzbicy-Osiedle odbył się cykl jasełek bożonarodzeniowych. Przedstawienia zostały zaprezentowane w Gminnym Przedszkolu w Wierzbicy, Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy oraz w Klubie Senior+.
Fot: Gmina Wierzbica
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze