Uroczyste spotkanie wigilijne w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie [GALERIA ZDJĘĆ]
W Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne seniorów. Wydarzenie miało wyjątkowo świąteczny charakter i było okazją do wspólnego przeżywania nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, instytucji oraz zaproszeni goście. Burmistrz Krasnegostawu Daniel Miciuła wraz z zastępcą burmistrza Moniką Sawą złożyli seniorom serdeczne życzenia świąteczne oraz podziękowali pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za ich codzienną, pełną zaangażowania pracę. Uroczystość uświetniły występy młodzieży z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie oraz zespołu „Jesienne Promyki”.
fot. UM Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze