„Cud grudniowej nocy” w Starych Depułtyczach. Młodzi artyści zachwycili! [GALERIA ZDJĘĆ]
14 grudnia w świetlicy w Starych Depułtyczach odbyło się wyjątkowe przedstawienie bożonarodzeniowe „Cud grudniowej nocy”, zorganizowane przez Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie, pod kierunkiem Malwiny Pietraś.
Na scenie zaprezentowali się młodzi artyści z zespołu Rymo-Smyki, przybliżyli historię narodzin Jezusa. Był też kameralny koncert – śpiew Martyny Humin oraz piękna gra na skrzypcach Laury Tokarz.
Fot: Gmina Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze