Uroczysta akademia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Chełmie z okazji 107. rocznicy Odzyskania Niepodległości [GALERIA ZDJĘĆ]
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 odbyła się uroczysta akademia z okazji 107. rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez uczniów z klasy II a i II b pod opieką Elżbiety Roczon i Marty Michalczuk. W akademii uczestniczyli uczniowie klas I- III, rodzice oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chełmie.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze