Narodowe Święto Niepodległości w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Chełmie [GALERIA ZDJĘĆ]
12 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Chełmie uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. Głównym punktem obchodów było przedstawienie przygotowane przez przedszkolaki z grupy III "Skrzaty". Dzieci włożyły w swój występ wiele serca, prezentując program artystyczny. Były tańce i wiersze upamiętniające odzyskanie Niepodległości przez Polskę. Najmłodszych do występu przygotowały wychowawczynie: Elżbieta i Agnieszka.
Fot. Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze