Wypadek na krajowej 17. 6 osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitala [ZDJĘCIA]
W niedzielę, 9 listopada, po godzinie 17.00 na krajowej 17 w miejscowości Sumin (powiat tomaszowski) doszło do groźnego wypadku samochodowego. Aż 6 osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.
Więcej w artykule: Wypadek na krajowej 17. 6 osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitala [ZDJĘCIA]
fot: KPP Tomaszów Lubelski, OSP Huta Dzierążyńska
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze