13 października obchodzony jest Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji w chełmskiej Stacji Ratownictwa Medycznego odbyła się uroczysta akademia, podczas której zaproszeni goście składali życzenia i wyrazy uznania dla wszystkich pracowników. Dyrektor Dorota Rybaczuk wręczyła także podziękowania oraz symboliczne upominki osobom z najdłuższym stażem pracy.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze