50-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Dubience. Czas wspomnień i podsumowń [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek (10 października) w Liceum Ogólnokształcącym w Dubience wyjątkowe święto – jubileusz 50-lecia szkoły. Uroczystość zgromadziła licznych gości, absolwentów, nauczycieli oraz obecnych uczniów. Po pokazie musztry i uroczystym ślubowaniu pierwszej klasy były przemówienia i część artystyczna.
fot: LO w Dubience, Radio Bon Ton
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze