Chełm. Za 17 ton elektrośmieci – 17 nowych drzew na terenie ZSBiG [GALERIA ZDJĘĆ]
10 października, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Drzewa na terenie Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych im. Żołnierzy 24 Pułku Artylerii Pancernej w Chełmie zasadzono 17 drzew. To symboliczna nagroda za udział miasta w ogólnopolskim programie Polska Stolica Recyklingu, w którym chełmianie przekazali do recyklingu 17 ton elektroodpadów.
Akcja miała nie tylko ekologiczny, ale i edukacyjny charakter. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców i uczniów Chełm zyskał nie tylko nowy fragment zieleni, ale też miano miasta, które realnie dba o planetę.
fot. Joanna Klimek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze