Lekkoatleci rywalizowali na stadionie przy II LO [GALERIA ZDJĘĆ]
25 września na stadionie lekkoatletycznym przy II LO w Chełmie odbyły się drugie zmagania w ramach XXXII edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Organizatorem wydarzenia są Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Urzędem Miasta Chełm, Starostwem Powiatowym w Chełmie i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie.
Fot: Chełmskie TKKF
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze