W piątek, 19 września mieszkańcy bawili się w duchu recyklingu i ograniczania konsumpcjonizmu. Na placu czekały warsztaty ekologiczne, quizy, gry i konkursy, pokaz alpak, kiermasz staroci z wymianą przedmiotów na sadzonki oraz liczne stoiska z atrakcjami – od domków dla owadów po symulator dachowania. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „W naturę z kulturą – dzik nie świni w lesie, a Ty?”
fot. Joanna Klimek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze