W Parku Miejskim w Chełmie odbył się w niedzielę (14 września) I Bieg Chełmski. W szranki stanęli zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych, przedszkolaki oraz dorośli. Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Pamiątkowe medale oraz dyplomy wręczyli zawodnikom prezydent Jakub Banaszek, dyrektor Kancelarii Prezydenta - Piotr Lichota oraz zastępca dyrektora MOSiR Sławomir Zawiślak.
fot. Marcin Petruk, Miasto Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze