W niedzielę, 7 września, na elewacji I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie odsłonięto mural „Braci Niezłomnych”. Przedstawia Leona „Jastrzębia” i Edwarda „Żelaznego” Taraszkiewiczów. Uroczystość odbyła się w obecności władz powiatu, społeczności szkolnej i rodzin upamiętnionych żołnierzy.
Więcej w artykule: Włodawa. Odsłonięcie muralu „Braci Niezłomnych” i ekopiknik. Zobaczcie zdjęcia
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze