Krasnystaw. Sezon Kina Letniego zakończony [GALERIA ZDJĘĆ]
W niedzielę, 7 września, w Krasnymstawie zakończył się sezon letnich wydarzeń plenerowych. Ostatnią atrakcją były piłkarskie emocje w Strefie Kibica na Rynku Miejskim podczas meczu Polska – Finlandia, które zbiegły się z pełnym zaćmieniem księżyca.
Letnie spotkania przyciągnęły licznych mieszkańców, gości i turystów, a wszystkie zaplanowane wydarzenia odbyły się zgodnie z harmonogramem, mimo zmiennej pogody.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze