Krasnostawianie dopingowali biało - czerwonych [GALERIA ZDJĘĆ]
W czwartek (4 września) w Strefie Kibica na Rynku Miejskim w Krasnymstawie kibice oglądali mecz Polska – Holandia, który zakończył się remisem 1:1. Kolejne wspólne kibicowanie zaplanowano na niedzielę, 7 września – Polska zagra z Finlandią, start o godz. 20:00. Organizatorzy zapewniają telebim, trybuny, leżaki, grill i sportową atmosferę.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze