Bolkowanie w Hniszowie. Rozstrzygnięcie konkursu „Nadbużańska Akademia Smaku” [GALERIA ZDJĘĆ]
W ramach wydarzenia Bolkowania w Hniszowie odbył się powiatowy konkurs „Nadbużańska Akademia Smaku”, w którym zaprezentowano bogactwo tradycyjnych potraw naszego regionu. Komisja w składzie: Irena Wacht – przewodnicząca oraz Małgorzata Jałtoszuk, Barbara Humeniuk i Justyna Kula wybrała najsmaczniejsze produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.
Oto zwycięzcy konkursu: kategoria produkty zwierzęce: I miejsce Krzysztof Małyga – za pasztet z ryb słodkowodnych, II miejsce Marta Baj – za sernik klasyczny, III miejsce Marta Walczuk – za wiejskie smarowidło; produkty pochodzenia roślinnego: I miejsce Marta Kordas za placki z płaskurki na zsiadłym mleku, II miejsce Vanessa Śliwińska za jagodzianki z hniszowskich jagód, II miejsce Barbara Jóźwik z KGW Ruda za chlebek rwany ziołowy.
W imieniu starosty Piotra Deniszczuka nagrody wręczał radny Rady Powiatu w Chełmie Jerzy Walczuk.
Źródło: Powiat Chełmski
Napisz komentarz
Komentarze