Dożynki gminne w Leśniowicach 2025 cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
W niedzielę (17 sierpnia) w gminie Leśniowice odbyły się dożynki – święto plonów i wdzięczności za tegoroczne zbiory. Rolnicy dziękowali za obfitość podczas mszy świętej, a następnie barwny korowód przeszedł przez miejscowość. Na wszystkich czekały konkursy, koncerty, występy artystyczne i wspólna zabawa do późnych godzin.
Źródło: gmina Leśniowice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze