Zderzenie audi z motocyklem. Do szpitala trafił 44-latek i 13-latka [ZDJĘCIA]
W niedzielę, 17 sierpnia, w miejscowości Sumin doszło do poważnego wypadku. W zderzeniu audi z motocyklem poszkodowane zostały dwie osoby – 44-letni kierowca jednośladu oraz 13-letnia pasażerka.
Więcej w artykule: Zderzenie audi z motocyklem. Do szpitala trafił 44-latek i 13-latka [ZDJĘCIA]
fot: OSP Urszulin/Gabryś
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze