Gm. Dorohusk. Wyjątkowy wernisaż VIII Pleneru Rzeźbiarsko-Malarskiego [GALERIA ZDJĘĆ]
Od 28 lipca do 2 sierpnia w Świerżach odbyła się ósma edycja pleneru rzeźbiarsko-malarskiego "Kultura i Sztuka Nad Bugiem Świerże 2025", zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Świerż i Ziemi Świerżowskiej. Tegoroczna edycja, zatytułowana „Szept Rzeki – Echa Nadbużańskich Mocy”, skupiła się na artystycznym eksplorowaniu dziedzictwa kulturowego i naturalnego regionu nadbużańskiego. Wydarzenie miało charakter informacyjny, edukacyjny, a także charytatywny. Celem pleneru była promocja sztuki oraz lokalnych tradycji.
fot. Joanna Klimek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze