Gmina Dorohusk. Rozpoczął się VIII Plener rzeźbiarsko-malarski "Kultura i Sztuka Nad Bugiem" [GALERIA ZDJĘĆ]
Pierwszego dnia wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Świerż i Ziemi Świerżowskiej rzeźbiarze i malarze rozpoczęli prace nad swoimi dziełami, a ich efekty zobaczymy w piątek. Swoje artystyczne pasje odkrywali również młodzi miłośnicy sztuki.
fot. Sylwia Janowska
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze