Lubelskie. Kolejarze protestują: "Nie pozwolimy na dalszą bierność rządu" [ZDJĘCIA]
W poniedziałek (28 lipca) w miejscowości Struża Kolonia na trasie Chełm - Lublin w godzinach 10.00 – 14.00 odbywała się pikieta maszynistów PKP Cargo. Protest zorganizowała Zakładowa Rada Maszynistów w Lublinie. Kolejarze stanowczo sprzeciwiają się polityce rządu, która — ich zdaniem — faworyzuje transport drogowy kosztem kolei. Uczestnicy domagają się zahamowania degradacji spółki i zaprzestania masowych zwolnień. Jutro o tej samej porze kolejarze też wyjdą na ulice.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze