Dwie nowe karetki trafią do Żółkiewki i Włodawy! [ZDJĘCIA]
W poniedziałek (28 lipca) przed budynkiem Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie odbyła się uroczystość przekazania do użytku dwóch nowoczesnych ambulansów.
Więcej w artykule: Nowe ambulanse dla ratowników medycznych we Włodawie i Żółkiewce
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze