W Izbicy królował punkrock! Kolejna edycja festiwalu Izbica Rockuje [GALERIA ZDJĘĆ]
26 lipca w Izbicy odbyła się kolejna edycja festiwalu Izbica Rockuje, organizowanego przez Kuźnię Kultury. Tym razem na scenie zagrały zespoły: NAVAHE, Szara Masa, Patologia i legendarny Dezerter.
Fot. Zamość z drona
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze