Pierwszy nabór do służby w NOSG. Ślubowanie złożyło 2 kobiety i 25 mężczyzn [ZDJĘCIA]
W piątek, 25 lipca w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej w Chełmie, w obecności Sztandaru NOSG, pograniczników oraz najbliższych, ślubowanie złożyło 27 nowo przyjętych funkcjonariuszy, którzy będą pełnić służbę kontraktową – 2 kobiety i 25 mężczyzn.
Więcej w artykule: Pierwszy nabór do służby w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej. Ślubowanie złożyło 2 kobiety i 25 mężczyzn [ZDJĘCIA]
Fot: NOSG w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze