Pow. chełmski. Uroczystość wręczenia wyróżnień i podziękowań [GALERIA ZDJĘĆ]
W czwartek, 24 lipca, podczas sesji Rady Gminy Rejowiec Fabryczny, odbyła się miła uroczystość wręczenia wyróżnień i podziękowań: Agnieszce Bandosz za zdobycie I nagrody w kategorii soliści-śpiewacy podczas 59. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym i zespołowi "Radość" z Liszna za zdobycie III nagrody w kategorii zespołów śpiewaczych podczas 59. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym.
Dyplomy wręczyli: wicestarosta chełmski Jerzy Kwiatkowski, wójt gminy Rejowiec Fabryczny Zdzisław Krupa, przewodniczący Rady Gminy Rejowiec Fabryczny Piotr Prokopiuk oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Pałowie Agnieszka Herda.
Źródło: FB Powiat Chełmski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze