Gm. Chełm. Na Gminnej pohandlowali tylko raz. Znowu przeniesiono targowisko dla rolników [ZDJĘCIA]
Władze gminy uprzedzały, że pierwszy handlowy wtorek, który miał miejsce 22 lipca, będzie dniem „testowym”. Po wnikliwej analizie i konsultacjach ze sprzedającymi okazało się, że należy im zapewnić jednak więcej miejsca, a na ul. Gminnej, na placu Gminnej Spółdzielni, jest go po prostu za mało. Padło więc na Żółtańce.
Więcej w artykule: Gm. Chełm. Na Gminnej pohandlowali tylko raz. Znowu przeniesiono targowisko dla rolników
fot: Gmina Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze