XXVI Międzynarodowy Plener Malarsko-Rzeźbiarski w Wierzbicy cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
Dobiegł końca XXVI Międzynarodowy Plener Malarsko-Rzeźbiarski im. Stanisława Dobrowolskiego. Tegoroczna edycja, która odbywała się w dniach od 7 do 12 lipca, pod hasłem "Światło Polesia", zgromadziła artystów, którzy przez kilka dni czerpali inspirację z malowniczych krajobrazów gminy.
Więcej w artykule: XXVI Międzynarodowy Plener Malarsko-Rzeźbiarski w Wierzbicy
Fot: Gmina Wierzbica
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze