Gm. Żmudź. Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Chełmskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego MAGNUM [GALERIA ZDJĘĆ]
13 lipca na strzelnicy w Puszczy odbyły się "Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Chełmskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego MAGNUM" Krzysztofa Pietrzaka. Zostały zorganizowane wspólnie przez CHSS MAGNUM, Koło Strzeleckie LOK Strażak Żmudź oraz Gminne Centrum Kultury w Żmudzi.
W zawodach udział wzięło ponad 40 uczestników w czterech kategoriach.
Najlepsi strzelcy z KBKS: kategoria Młodzików (do lat 14): Aleksander Tomala, Mikołaj Orzechowski, Igor Waluch; najlepszy rzucający granatem: Xavier Kołodziejczyk. Kategoria Juniorów: Bartek Rębisz Lena Kostecka, Kacper Waluch, najlepszy rzucający granatem: Jaś Józak; Kategoria dorosłych mężczyzn: Hubert Kołodziejczyk, Artur Orzechowski, Leszek Radelczuk, najlepszy rzucający granatem: Sławomir Rębisz; Kategoria dorosłych kobiet: Justyna Gieleta, Magdalena Rębisz, Joanna Makowska, najlepsza rzucająca granatem: Justyna Gieleta.
źródło: FB GCK Żmudź
Napisz komentarz
Komentarze