Gradobicie w gminie Żmudź. Rolnicy szacują straty [GALERIA ZDJĘĆ]
W poniedziałek (14 lipca) w godzinach wieczornych nad naszym regionem przetoczyła się kolejna nawałnica. Gwałtowne, niezwykle obfite opady deszczu zalały ulice i pola uprawne. Na terenie niektórych gmin, między innymi w Żmudzi, zaobserwowano także niszczycielski grad. Rolnicy już załamują ręce i liczą straty. Spotkanie w tej sprawie zaplanowali już lokalni samorządowcy.
Więcej w artykule: Gm. Żmudź. Grad wymłócił uprawy. Część rolników pożegnała się już z plonami
Fot: nadesłane
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze