Żółkiewka. Smaki lata z Czerwonymi Gitarami Cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
Plac przy zalewie w Żółkiewce w niedzielne popołudnie 6 lipca zamienił się w tętniące życiem centrum letnich smaków, muzyki i lokalnej energii. Druga edycja Festiwalu „Smaki Lata” – Biesiada Wakacyjna była prawdziwą ucztą dla zmysłów, która z każdą godziną przyciągała coraz liczniejszą publiczność – od najmłodszych po seniorów.
Więcej w artykule: Gm. Żółkiewka: Biesiada „Smaki Lata” z Czerwonymi Gitarami urzekła wszystkich
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze