Gm. Rudnik. Wakacyjny projekt "Biblioteka w stylu eko" [GALERIA ZDJĘĆ]
4 lipca, zakończył się wakacyjny projekt „Biblioteka w stylu eko”. Zajęcia miały wyjątkowy charakter – dzieci nie tylko uczyły się o ochronie przyrody, ale też wyruszyły na wycieczkę z Alicją Sulimą z Zespołu Parków Krajobrazowych. Mimo niesprzyjającej pogody, kontynuowano warsztaty w bibliotece, gdzie uczestnicy tworzyli listowniki, kamyczki „podaj dalej” i zielone kompozycje – z pominięciem koloru zielonego. Była też edukacyjna gra o lesie, ekologiczne upominki.
fot. Biblioteka Publiczna Gminy Rudnik
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze