Gm. Kraśniczyn. Piknik rodzinny "Lato, lato, lato czeka" [GALERIA ZDJĘĆ]
W sobotę 28 czerwca na placu przy Domu Kultury w Kraśniczynie odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Lato, lato, lato czeka”. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, malowanie twarzy, "żywe maskotki", zabawy z animatorami, konkurencje sportowe, pokaz sprzętu OSP oraz wystawa drewnianego rękodzieła. Nie zabrakło też pysznego jedzenia przygotowanego przez koła gospodyń wiejskich oraz koncertów lokalnych zespołów i wieczornej zabawy tanecznej z DJ Dorotą.
fot. Dom Kultury w Kraśniczynie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze