Gm. Dubienka. Turniej o Puchar Starosty Chełmskiego [GALERIA ZDJĘĆ]
W sobotę, 28 czerwca, w Dubience odbył się turniej o Puchar Starosty Chełmskiego. Głównym inicjatorem wydarzenia był wójt gminy Dubienka Michał Koziński, a sprawami sportowo-organizacyjnymi zajął się nauczyciel wychowania fizycznego Sławomir Leśnicki.
Zawody sędziowali arbitrzy z OKS w Chełmie: Tomasz Domański i Sławomir Kosikowski.
Na starcie stanęło 7 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Po rozegraniu wszystkim meczów w finale spotkały się drużyny GKS ORZEŁ Srebrzyszcze i Retro Dubienka. Lepsza okazała się ta pierwsza.
Końcowa klasyfikacja: 1. Orzeł Srebrzyszcze, 2. Retro Dubienka, 3. Ultrasi, 4. Reszta Świata, 5. Monter Chełm, 6. Młode Chłopaki, 7. Skuter Dubienka.
Najlepszy bramkarz: Tomasz Wikło. Najlepszy strzelec: Kamil Misterek.
Fot. i info: Powiat Chełmski
Napisz komentarz
Komentarze