VII Zlot Motocyklowy w Siedliszczu [GALERIA ZDJĘĆ]
Ponad setka motocyklistów z całego regionu wzięła udział w kolejnej edycji wydarzenie organizowanego przez Stowarzyszenie Motocyklan. Po mszy świętej w swojej intencji wyruszyli oni paradą drogami gminy Siedliszcze i po pokonaniu ok. 50 km dotarli nad zalew w Majdanie Zahorodyńskich. Tam nie zabrakło kolejnych atrakcji, koncertów i konkursów.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze