Krasnystaw. Najlepsi uczniowie Jedynki nagrodzeni [GALERIA ZDJĘĆ]
25 czerwca w Krasnostawskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia 42 stypendiów naukowych burmistrza Krasnegostawu oraz 21 stypendiów dyrektora szkoły dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Wydarzeniu towarzyszył koncert „Talenty Jedynki” z udziałem uczniów i absolwentów placówki. Dyplomy wręczali burmistrz Daniel Miciuła, sekretarz miasta Renata Stangryciuk i dyrektor szkoły Marzena Morylowska. Na zakończenie młodzież zaprezentowała fragmenty „Zemsty” Fredry.
fot i info. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze