Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie pożegnała absolwentów [GALERIA ZDJĘĆ]
W czwartek (26 czerwca) odbyło się zakończenie roku szkolnego klas siódmych i ósmych. Podczas uroczystości wręczone zostały Stypendia Burmistrza Krasnegostawu, Stypendia Dyrektora Szkoły oraz listy gratulacyjne.
Fot: Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze