Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Leśniowicach [GALERIA ZDJĘĆ]
W Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego przedszkolaków! Najmłodsi uczniowie z dumą odebrali dyplomy i nagrody za cały rok pracy, nauki i zabawy.
Fot: Gmina Leśniowice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze