Gm. Izbica. Radosne "Powitanie Lata" w Wirkowicach [GALERIA ZDJĘĆ]
22 czerwca przy Wiejskim Domu Kultury w Wirkowicach odbył się barwny festyn „Powitanie Lata”, zorganizowany przez KGW „Zgrane Babki” i miejscową OSP. Na scenie wystąpiły dzieci ze szkoły podstawowej, kapela „Stryjowiacy”, zespół „Zaburzanki” oraz żeńska grupa teatralna z Bzitego. Dla najmłodszych przygotowano m.in. dmuchańce, animacje, watę cukrową i przejażdżki konne. Nie zabrakło stoisk z domowymi wypiekami i rękodziełem. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządu powiatowego: Marek Piwko, Marcin Zając i Marcin Lis.
fot. Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze