Przeżyli razem tyle pięknych lat! Złote Gody w gminie Wojsławice [GALERIA ZDJĘĆ]
W niedzielę (22 czerwca) cztery pary z gminy Wojsławice świętowały niezwykły jubileusz 50-lecia małżeństwa! To piękny dowód miłości, wierności i wspólnego pokonywania życiowych dróg. Gratulujemy!!!
Wyjątkowe odznaczenia otrzymali: Józefa i Krzysztof Ciećkowie, Irena i Leszek Grabarczykowie, Barbara i Franciszek Kurażkowie oraz Marianna i Kazimierz Worobikowie.
Fot: gmina Wojsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze