Gm. Siedliszcze. Magiczna Noc Świętojańska nad Zalewem w Majdanie Zahorodyńskim [GALERIA ZDJĘĆ]
Podczas obchodów Nocy Świętojańskiej odbył się konkurs na najpiękniejszy wianki sobótkowy, który przyciągnął wielu uczestników – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, ponieważ poziom kreatywności i estetyki prac był naprawdę wysoki.
W skład komisji oceniającej wianki weszły: Dominika Popowska, Diana Czerniak i Aneta Niewiadomska.
W kategorii: dzieci do lat 15 wszyscy zajęli równorzędne I miejsce – doceniono zaangażowanie, pomysłowość i samodzielne wykonanie wianków. Nagrodzeni: Lena Janiak, Mateusz Okoń, Angelika Okoń, Zofia Jędruszak, Bartłomiej Siemczuk, Nikola Fila, Zofia Socha i Wiktoria Gęba.
W kategorii młodzież od 16 roku życia i dorośli trzy główne nagrody oraz dwa wyróżnienia: I miejsce: Dorota Humieniuk – nagroda 400 zł, II miejsce: Joanna Thompson – nagroda 300 zł, III miejsce: Kornelia Chociej – nagroda 200 zł. Wyróżnienia: Katarzyna Hołub-Hanc i Izabela Siemczuk (po 100 zł).
Fot: K. Kwiatek
Napisz komentarz
Komentarze