Uroczyste otwarcie Centrum Kultury w Leśniowicach [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek (20 czerwca) oficjalnie otwarte zostało Centrum Kultury w Leśniowicach. - To inwestycja, która należy do najistotniejszych działań ostatnich lat w historii naszej społeczności lokalnej - powiedziała wójt Joanna Jabłońska. - To miejsce, które będzie sercem lokalnej aktywności, rozwoju pasji, integracji i spotkań międzypokoleniowych.
źródło: red, Gmina Leśniowice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze