Krasnystaw. Wernisaż wystawy "Pędzlem o Krasnymstawie" [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek, 13 czerwca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie odbył się wernisaż wystawy „Pędzlem o Krasnymstawie”, prezentującej prace stworzone podczas tegorocznego pleneru malarskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Twórców Kultury „Paleta”. W wydarzeniu wzięli udział artyści, przedstawiciele władz miasta oraz miłośnicy sztuki. W imieniu burmistrza Daniela Miciuły podziękowania dla prezeski stowarzyszenia, Bronisławy Żuk, złożyły Renata Stangryciuk i Alicja Grabiec. Uroczystość uświetnił koncert kapeli Jerzego Żuka. Wystawę można oglądać do końca wakacji w godzinach pracy biblioteki.
fot. Miasto Krasnystaw/ Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze