Gm. Siedliszcze. Powitanie Lata nad Zalewem w Majdanie Zahorodyńskim [GALERIA ZDJĘĆ]
Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie „Siedliszcze Wspólny Cel". Najmłodsi uczestnicy mogli liczyć na liczne animacje, gry, zabawy, konkursy oraz warsztaty plastyczne. Dla wszystkich gości przygotowano strefę gastronomiczną, gdzie serwowano grillowane kiełbaski, pierogi oraz lemoniadę. Były też pokazy strażackie oraz wieczorna potańcówka pod chmurką.
Fot: Starostwo Powiatowe w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze