V Zjazd Absolwentów i Nauczycieli i 75-lecie II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie cz. I [GALERIA ZDJĘĆ]
W dniach 13-14 czerwca odbywają się uroczystości związane z 75-leciem II Liceum Ogólnokształcącego im. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie i V Zjazd Absolwentów i Nauczycieli. W piątek odbył się "Wieczór wspomnień", w sobotę msza święta w intencji uczestników zjazdu oraz zmarłych nauczycieli i uczniów w kościele pw. św. Kazimierza w Chełmie, jubileuszowy korowód do budynku szkoły, odsłonięcie tablicy pamiątkowej i uroczysta gala.
Zobacz też: V Zjazd Absolwentów i Nauczycieli i 75-lecie II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze