Profilaktyka przez zabawę – festyn z okazji Dnia Dziecka w gminie Krasnystaw [GALERIA ZDJĘĆ]
Przy Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej odbył się coroczny festyn z okazji Dnia Dziecka, który – jak podkreślają organizatorzy – ma nie tylko dostarczać rozrywki, ale też edukować i promować postawy wolne od uzależnień.
W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 dzieci i ich opiekunów. Najmłodsi bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, uczestniczyli w grach, konkursach i quizach prowadzonych przez instruktorki oraz animatorki z GCK. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek. Nie zabrakło również akcentów profilaktycznych.
fot. UG Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze