Gm. Łopiennik Górny. Pasowanie uczniów na czytelników biblioteki szkolnej [GALERIA ZDJĘĆ]
6 czerwca w szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy I na czytelników biblioteki szkolnej. W wydarzeniu wzięli udział: wójt Gminy Łopiennik Górny Artur Sawa, dyrektorzy Elżbieta Sawa i Grażyna Skrzypa, Urszula Chemicz z Biblioteki Publicznej oraz rodzice.
Pierwszoklasiści zaprezentowali część artystyczną przygotowaną z wychowawczynią Dorotą Hubą. Po złożeniu uroczystego przyrzeczenia zostali pasowani na czytelników i otrzymali książki, ołówki i zakładki.
fot. Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze