Gm. Fajsławice. To był wyjątkowy Dzień Dziecka [GALERIA ZDJĘĆ]
1 czerwca boisko przy Urzędzie Gminy Fajsławice zamieniło się w prawdziwą krainę dziecięcych marzeń. Setki uśmiechniętych buzi, mnóstwo atrakcji, słodkości i niezapomniane emocje – wszystko to za sprawą wyjątkowego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Fajsławicach.
Były dmuchańce, tatuaże, alpaki, przejażdżki na kucykach, strażacka kurtyna wodna, znakowanie rowerów, zawody wędkarskie, a na finał – szalona piana party. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przygotowała słodkości, a lokalne KGW zadbały o domowe przysmaki.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze