Krasnystaw. Wędkowali po raz 45. z okazji Dnia Dziecka [GALERIA ZDJĘĆ]
czerwca nad zbiornikiem Lubańka w Krasnymstawie odbyły się zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowało Koło Wędkarskie Krasnystaw Miasto we współpracy z Krasnostawskim Towarzystwem Ekologicznym.
W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Magdalena Koman, drugie – Maja Suska, trzecie – Patrycja Kuryło, a tuż za podium uplasowała się Zosia Drapsa. Wśród chłopców najlepszy wynik uzyskał Hubert Czemerys, drugie miejsce zdobył Kacper Szpakowski, trzecie – Maciej Jakubowski, a kolejne lokaty przypadły kolejno: Kacprowi Lenartowiczowi (IV miejsce), Szymonowi Piłatowi (V miejsce) oraz Piotrowi Dudkowi (VI miejsce).
Po zakończeniu zmagań, zgodnie z zasadą „złów i wypuść”, wszystkie złowione ryby po zważeniu wróciły do wody.
fot. Miasto Krasnystaw
Napisz komentarz
Komentarze