Tragedia na drodze. Łoś wbiegł pod auto – nie żyją dwie osoby [ZDJĘCIA]
Potworna tragedia w Zabielu (lubelskie). W czwartek wieczorem Opel Insignia zderzył się z łosiem, dachował i uderzył w słup. Życia młodych ludzi – 32-letniego mężczyzny i 24-letniej kobiety – nie udało się uratować.
Więcej o zdarzeniu w tekście: Tragedia na drodze. Łoś wbiegł pod auto – nie żyją dwie osoby
fot: Policja
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze