Chełm. 35-lecie Samorządu Terytorialnego - wyróżnienia dla pracowników i samorządowców [GALERIA ZDJĘĆ]
29 maja w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wydarzenie z okazji 35-lecia Samorządu Terytorialnego, podczas którego wręczono m.in. wyróżnienia dla pracowników Urzędu Miasta Chełm. W sposób szczególny uhonorowano osoby, które w minionych latach współtworzyły samorząd lokalny, budując jego fundamenty i kształtując kierunki rozwoju naszego miasta.
Lista wyróżnionych w artykule: Chełm. 35-lecie Samorządu Terytorialnego - wyróżnienia dla pracowników i samorządowców
Fot: Miasto Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze